Prawo do niej ma każdy. Bo miłość jest demokratyczna. I ma niejedno oblicze. Dlatego nikt nie powinien przywłaszczać sobie prawa do określania, jak powinna ona wyglądać, a jak nie. Tą definicją miłości kierowała się marka HOP Design podczas tworzenia nowej serii pościeli Free love. Jest to projekt skierowany do osób tolerancyjnych i świadomych.

Kinga Chmielarz oraz Konrad Hulak są założycielami firmy HOP Design. Są znani z produkcji pościeli wykonywanej z wysokiej jakości bawełny o satynowym splocie, dzięki czemu jest ona lekka. Tkaniny są wytwarzane w Polsce i posiadają certyfikat Öko-Tex, dzięki czemu wiemy, że są wolne od substancji mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. Pościele są szyte w tradycyjny sposób w Polsce z poszanowaniem środowiska. Partnerami HOP Design są rodzinne firmy oraz lokalni dostawcy. Ich nowym projektem jest seria pościeli Free Love, która swoim wzorem nawiązuje do miłości fizycznej. Łóżko to bardzo intymna strefa każdego z nas, jest miejscem, w którym możemy być naprawdę sobą, a także kojarzy się z cielesnością, czułością oraz seksualnością. W tym projekcie Kinga i Konrad chcieli pokazać, że miłość jest piękna i każdy na nią zasługuje bez względu na płeć, wiek oraz przekonania.

1 posciel free love hop design

Do współpracy zaprosili studio Marmolada Design (Magdę Pawlas i Dominikę Wysogląd). Projektanci szybko znaleźli wspólny język. Mimo tego że dzieli ich prawie 300 km (dziewczyny z Marmolady działają w Warszawie, a HOP Design swoją siedzibę mają w Krakowie) dyskutowali wspólnie przez Skype'a i telefon, a każda kolejna wersja grafiki była lepsza od poprzedniej. Ostatecznie powstały wzór jest odzwierciedleniem jednego z obrazów miłości: miłości cielesnej. Mocne, czarne linie zarysowują bardziej lub mniej dopowiedziane kształty, elementy ciała. W liniach można się doszukiwać różnych kształtów ciał męskich i żeńskich, które budzą fascynację, są zmysłowe. Projektanci chcieli, aby grafika pokazywała tematykę miłości cielesnej w sposób subtelny i niedookreślony, dzięki temu widzimy, jak bardzo jest to osobista sfera każdego z nas. Każdy egzemplarz jest produkowany z innej części materiału, dzięki czemu wzór jest unikatowy. Druk cyfrowy wysokiej jakości zapewnia trwałość oraz nasycone barwy wzoru.

Pościel jest pakowana w satynowy worek z aksamitną wstążką, który później możecie wykorzystać ponownie w innym celu. Całość zapakowana jest w matowe pudełko, sygnowane logo HOP Design. Jest więc to dobry pomysł na prezent. Pościel Free Love została nagrodzona w plebiscycie "MUST HAVE" i będzie prezentowana podczas Łódź Design Festival. Powstała w 6 rozmiarach: 135/200 cm, 140/200 cm, 150/200 cm, 160/200 cm, 200/200 cm, 220/200 cm i jest sprzedawana w zestawach z poszewkami na poduszki w cenie od 299 zł. Więcej szczegółów na www.hop-design.eu

2 posciel free love hop design

3 posciel free love hop design

4 posciel free love hop design

5 posciel free love hop design

6 posciel free love hop design

Fot. materiały prasowe

Wybór Enter The Room

Instagram enter The Room

object(stdClass)#7338 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1004 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items