Kolory głębokie, ale jakby zamglone. Przypominają te z lat 80. i 90. Szalenie zmysłowe, ale i z eleganckim dystansem. Mocny niebieski, czerwień, bordo. Nawilżające, napigmentowane do granic możliwości formuły zamknięte w matowych klasycznych opakowaniach. Tak jesienny makijaż widzi Lucia Pica.

Matowe usta, powieki, paznokcie... Słowem matowy total look! To już 9 kolekcja makijażu stworzona przez Lucię Picę dla Chanel. Tym razem Włoszka eksperymentuje z matowymi teksturami, które w połączeniu z jesiennymi kolorami vintage kojarzą się z erotycznymi thrillerami z końca XX wieku, których bohaterki były pewne siebie, zuchwałe i piękne.

1 chanel

2 chanel

3 chanel

Mat w wydaniu Chanel jest przyjazny w aplikacji i komfortowy w noszeniu. Kosmetyki stapiają się ze skórą. Wykończenie jest welwetowe. 

As the light darkens outside, you need a little extra help from color. Winter is coming, your skin is growing paler and you have the opportunity to create stronger looks – Lucia Pica

W kolekcji nie mogło zabraknąć ukochanej przez Picę czerwieni. Ale uwagę przykuwa też electric blue, który znajdziemy w palecie LES 4 OMBRES QUIET REVOLUTION. APOTHEOSIS to też kolekcja, w której pojawiają się "duże" kredki do oczu i ust (STYLO OMBRE ET CONTOUR i  LE ROUGE CRAYON DE COULEUR MAT), które mogą zastąpić cienie do powiek, pomadki czy róż do policzków.

Fot. materiały prasowe Chanel

Instagram enter The Room

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items