Znamy kolejne gwiazdy, które wystąpią latem na katowickim OFF Festivalu! Wśród nich między innymi charyzmatyczna i nie dająca się zaszufladkować Big Freedia. Nie możemy się doczekać.

W grudniu rozgrzała nas wiadomość, że na tegorocznym OFF-ie wystąpią chłopaki z Grizzly Bear i Clap Your Hands Say Yeah czy John Maus. To nam wystarczyło, żeby wpisać od razu do kalendarzy, że między 3 a 5 sierpnia bawimy się w Dolinie Trzech Stawów.  

Wczoraj poznaliśmy kolejnych gości festiwalu będącego inicjatywą Artura Rojka. Na OFF-ie pojawi się Turbonegro, czyli legenda norweskiego punk rocka; Egyptian Lover, który z powodzeniem łączy electro z hip-hopem oraz pochodząca z Nowej Zelandii Aldous Harding porównywana czasami do PJ Harvey i potrafiąca zahipnotyzować publiczność. 

1 off festival katowice artu rojek

Będzie można zatem i wpaść w trans, i pobujać się, wprawiając w ruch biodra, jak i ostro poszaleć. Pełna skala emocji zapewniona. Jednak nas najbardziej zelektryzowała wiadomość, że na festiwal została zaproszona Big Freedia. Ta drag queen i raperka z Nowego Orleanu, bohaterka serialu na Netflixie, samplowana przez Beyonce.

Fot. materiały prasowe

Najczęściej Czytane

Instagram enter The Room

object(stdClass)#937 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(178) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 799 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items