Gdzie w Polsce trafić na występy najbardziej rozpoznawalnych artystów sceny elektronicznej? Oczywiście na Smolnej. Tym razem warszawski klub odwiedzi Nastia.

Nastia to pochodząca z niewielkiej miejscowości na Ukrainie DJ-ka, producentka, promotorka, właścicielka wytwórni Propaganda oraz twórczyni serii wydarzeń o takiej samej nazwie. Świat muzyki elektronicznej poznała dzięki swoim siostrom. Zaczęła od występowania w ukraińskich klubach, szybko zyskała status rezydentki znanego festiwalu kaZantip oraz stała się jedną z najważniejszych postaci na krajowej scenie. Na tym się jednak nie skończyło. Artystka występuje na całym świecie i ma za sobą sety w tak popularnych miejscach jak Panorama Bar w Berlinie, Fabric w Londynie, The Block w Tel-avivie, Womb w Tokio czy też w Cocoon na Ibizie, a jeszcze w tym roku odwiedzi Movement Electronic Music Festival w Detroit oraz niemiecki Melt Festival. Jak zawsze trzymamy kciuki za dziewczyny w branży muzycznej i nie możemy się już doczekać występu Nastii w Warszawie, w najbliższy piątek, 2 marca.

Fot. materiały prasowe

Instagram enter The Room

object(stdClass)#930 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1633 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items