1. Wydawcą serwisu www.entertheroom.pl jest EnterMundo S.A.

2. Wszelkie prawa do serwisu internetowego www.entertheroom.pl zastrzeżone są na rzecz Wydawcy, a prawa do jego poszczególnych elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, materiałów audiowizualnych, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy albo na rzecz podmiotów, których materiały są udostępniane. Serwis www.entertheroom.pl, jak i każdy z jego elementów, podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

3. Korzystanie z materiałów tekstowych, graficznych, zdjęć, materiałów audiowizualnych, aplikacji i baz danych oraz innych elementów zawartych w serwisie www.entertheroom.pl, nie oznacza nabycia przez Użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów lub baz danych w nich zawartych.

4. Użytkownicy mogą korzystać z serwisu www.entertheroom.pl oraz z utworów, przedmiotów praw własności intelektualnej oraz baz danych wyłącznie w ramach dozwolonego użytku, przy czym takie korzystanie nie może naruszać normalnego korzystania z utworu lub bazy danych lub godzić w słuszne interesy Wydawcy innych osób. Zabronione jest w szczególności:

1) kopiowanie, modyfikowanie, w szczególności w celach komercyjnych,

2) rozpowszechnianie, w tym rozpowszechnianie w celach informacyjnych w prasie, oraz transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób serwisu www.entertheroom.pl lub jego części, a także poszczególnych utworów lub baz danych udostępnianych na jego stronach, radiu, telewizji oraz w taki sposób, aby każdy miał dostęp do materiałów w wybranym przez siebie miejscu i czasie, zamieszczanych na stronie serwisu www.entertheroom.pl, także aktualnych: artykułów, reportaży, wywiadów i innych utworów na jakiekolwiek tematy,

3) pobieranie zawartości baz danych i wtórne jej wykorzystywanie w całości.

5. O ile co innego nie wynika z informacji prezentowanej przy danym materiale, Użytkownicy mogą zamieszczać odnośniki prowadzące do udostępnianych na stronie serwisu www.entertheroom.pl materiałów tekstowych, graficznych, zdjęć, materiałów audiowizualnych, aplikacji i baz danych oraz innych elementów. Nie zezwalamy jednak na zamieszczanie odnośników do materiałów udostępnianych na stronach naruszających prawo, prawem chronione dobra osób trzecich, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje.

6. Jakiekolwiek inne niż określone w Regulaminie korzystanie z utworów lub baz danych udostępnianych na stronie serwisu www.entertheroom.pl, bez uprzedniej wyraźnej zgody Wydawcy jest zabronione, a naruszenie praw Wydawcy lub innych osób, będzie skutkować odpowiedzialnością przewidzianą przez prawo cywilne i karne. W celu nabycia prawa do korzystania z utworów i baz danych udostępnianych w ramach serwisu Wydawcy prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7. Jeżeli co innego nie wynika z poszczególnych usług udostępnianych w obrębie serwisu www.entertheroom.pl, treści udostępniane są Użytkownikom nieodpłatnie. Zawdzięczamy to dzięki współpracy z naszymi klientami, których materiały reklamowe prezentowane są na stronach serwisu www.entertheroom.pl.

8. Dane i informacje udostępniane na stronach serwisu www.entertheroom.pl służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały oparte na źródłach, które Wydawca uznaje za rzetelne i sprawdzone. O ile co innego nie wynika z odrębnych regulaminów dotyczących poszczególnych usług, z uwagi na możliwość występowania błędów czy pominięć spowodowanych okolicznościami leżącymi poza kontrolą Wydawcy, ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji udostępnianych na stronie serwisu www.entertheroom.pl ponosi Użytkownik.

Instagram enter The Room

object(stdClass)#7418 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1105 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items