Tym razem naszą uwagę przyciągnęły nie wymyślne akcesoria czy wyjątkowo udana stylizacja. Liczył się stylowy duet: pies i jego właściciel. Zobaczcie pupile, które upolował nasz fotograf.

obejrzyj galerię zdjęć

Które sklepy w Warszawie są dog friendly? Gdzie możemy się wybrać na zakupy wraz z naszym czworonożnym podopiecznym? Sprawdziliśmy podczas Christmas Shop Dog Days – weekendu  zakupów wzdłuż ulicy Mokotowskiej, od Placu Zbawiciela do Placu Trzech Krzyży. W dniach 19 i 20 grudnia przechadzaliśmy się po Warszawie, by poznać miejsca, które powstały z myślą o psiarzach (jak np. organizator akcji, butik Heart of Leon) albo takie, w których zwierzaki mogą poczuć się jak w domu. Zakupy, moda i psy – to był udany weekend.

750x490

Fot. Marcos Rodriguez Velo

Wybór Enter The Room

Instagram enter The Room

object(stdClass)#7619 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1026 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items