Pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, ale na ulicach Warszawy coraz intensywniej czuć nadchodzącą wiosnę. Nie tylko dzięki wędrującym w górę słupkom rtęci, ale i coraz barwniejszym stylizacjom.

Przedwiośnie nie musi równać się modowej wegetacji i frustrującemu oczekiwaniu na słońce. Warszawa w tym czasie radzi sobie całkiem nieźle. Jak przetrwać szaroburą końcówkę zimy? Z pewnością sprawdzą się minimalistyczne płaszcze w ponadczasowej czerni i odcieniach szarości. Nie warto również rozstawać się jeszcze z futrem, choć może lepiej wybrać dla odmiany trochę krótszy model, sięgający do bioder lub talii? Do gry wracają kolory – subtelne pastele, ale i bardziej zdecydowane barwy, mocne akcenty. Nie ma co marudzić, wiosna w pełni niedługo przyjdzie, a już w lutym można rozpocząć modowe eksperymenty. Spacerujący ulicami Warszawy ludzie nieustannie nas zaskakują i są to zaskoczenia zdecydowanie pozytywne. Zobaczcie, kogo wyłowiliśmy z tłumu tym razem.

 streetstyle2

streetstyle1

streetstyle3

streetstyle4

streetstyle5

streetstyle6

streetstyle7

Fot. Marcos Rodriguez Velo

Wybór Enter The Room

Instagram enter The Room

object(stdClass)#7326 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(178) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 990 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items