Jak ubierają się warszawiacy w momencie, gdy jedna pora roku ustępuje drugiej? Koniec lata bynajmniej nie zwiastuje modowego impasu. Ostatnio na ulicach spotykamy coraz więcej osób, od których trudno oderwać wzrok!

„Warszawa to nie Paryż i nie Londyn” – słyszę ostatnio. Jasne, może i Polakom daleko jeszcze do wyczucia stylu, którym mogą się pochwalić choćby mieszkańcy Francji. I tak, zawsze znajdzie się coś, na co możemy narzekać. A jednak trudno nie zauważyć, że Polacy z roku na rok ubierają się po prostu coraz lepiej. Może wciąż trochę zachowawczo, ale znacznie ciekawiej niż jeszcze dekadę temu. Ubrania z popularnych sieciówek zastępują propozycjami od polskich projektantów i wyszukanymi w internecie lub podczas zagranicznych podróży wyrazistymi akcesoriami. Do tego intrygujące tatuaże, fryzury, kolczyki w nieoczywistych miejscach. Budują swój własny styl. Króluje minimalizm i błyskotliwy smart casual, a ulice, nie tylko te warszawskie, coraz pozytywniej zaskakują. Zresztą zobaczcie sami.

2 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

3 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

4 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

5 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

11 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

6 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

7 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

8 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

9 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

10 streetstyle warszawa warsaw street style fashion moda

Fot. Marcos Rodriguez Velo dla enter the ROOM

Wybór Enter The Room

Instagram enter The Room

object(stdClass)#7326 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1418 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items