Wracamy do korzeni, patrzymy na zielone, uciekamy myślami od codziennych spraw, rozkoszujemy się zapachem świeżych ziół, towarzystwem przyjaciół. Robimy wszystko niespiesznie, z uwagą, bo czasem po prostu trzeba się zatrzymać, być tu i teraz, cieszyć się tym, jak po prostu pięknie pada słońce na zieloną trawę. 

DUCH i MATERIA. To nasz temat przewodni w tym miesiącu. Piszemy o tym, jak odnaleźć radość z małych przyjemności, znaleźć balans między pracą zawodową a życiem prywatnym, o tym, jak ważne jest holistyczne podejście do ciała, bo jego stan ma ogromny wpływ na naszą psychikę i na odwrót. Dlatego celebrujmy posiłki, dużo się śmiejmy, uciekajmy na łono natury, doceniajmy to, co wzięte z przyrody. Jedzmy dary lasu i stosujmy naturalne kosmetyki. Naprawdę nie trzeba dużo, zwłaszcza pieniędzy, aby znaleźć szczęście. Recepta na nie jest gdzie indziej. W byciu tu i teraz, w danej chwili, w czerpaniu z niej, a nie wybieganiu myślami do obowiązków, do tego co następne. Mamy nadzieję, że nasza zielona, słoneczna sesja pomoże wam się oderwać od codziennego zgiełku i naszym śladem pójdziecie do parku, na łąkę, zorganizujecie piknik z przyjaciółmi. Bo szkoda czasu na zmartwienia. 

1 2 essential ogrd garden bazika ikea nap summer green warszawa

Zioła Baziółka; torba ze sznurka różowa mała NAP, 31 zł; błyszczyk do ust Origins; suplement diety Merz Special Dragees Zdrowie skóry, włosów, paznokci, ok. 40 zł/60 szt.; olejek pomarańczowy Origins; błoto z Morza Martwego Mokosh, 31,90 zł; olejek arganowy do skórek i paznokci Mokosh, 14,90 zł; krem do twarzy brzozowo-nagietkowy z betuliną Sylveco, 34,20 zł. 

1 3 essential ogrd garden bazika ikea nap summer green warszawa

Zioła Baziółka; poszewka GLÖDANDE Ikea, 29,99 zł; torba ze sznurka różowa mała NAP, 31 zł; książka Simona Kossak „Saga Puszczy Białowieskiej“ Wydawnictwo Marginesy, 44,90 zł. 

1 1 essential ogrod garden bazioka ikea nap summer green warszawa

Zioła Baziółka; torba ze sznurka różowa mała NAP, 31 zł; błyszczyk do ust Origins; suplement diety Merz Special Dragees Zdrowie skóry, włosów, paznokci, ok. 40 zł/60 szt.; olejek pomarańczowy Origins; błoto z Morza Martwego Mokosh, 31,90 zł; olejek arganowy do skórek i paznokci Mokosh, 14,90 zł; krem do twarzy brzozowo-nagietkowy z betuliną Sylveco, 34,20 zł; poszewka GLÖDANDE Ikea, 29,99 zł; książka Simona Kossak „Saga Puszczy Białowieskiej“ Wydawnictwo Marginesy, 44,90 zł.   

2 4 essential ogrd garden bazika ikea nap summer green warszawa

Zioła Baziółka; mini szklarnia SOCKER Ikea, 49,99 zł; jasnoniebieska konewka Ikea, 3,99 zł; ścierka ANVÄNDBAR IKEA,  21,99 zł/3 szt.; torba papierowa UASHMAMA NAP: duża 75 zł, mała 50 zł; kubek „Jestem z ceramiki“ NAP, 195 zł; nóż Oyster Trousseau NAP, 229 zł. 

2 1 essential ogrd garden bazika ikea nap summer green warszawa

2 2 essential ogrd garden bazika ikea nap summer green warszawa

2 3 essential ogrd garden bazika ikea nap summer green warszawa 

Fot. Marcos Rodriguez Velo, stylizacja Małgorzata Stolińska i Aleksandra Nowak

Instagram enter The Room

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items