Kochamy piękną modę, zwłaszcza kiedy stoją za nią silne kobiety z pasją. Dzisiaj prezentujemy wam najnowszą kolekcję marki MOONS Varsovie – „Alchemię” – w obiektywie uwielbianej przez nas Zuzy Krajewskiej.

Projektantki Maria Folta-Szopińska i Magdalena Socha-Włodarska podkreśliły zmysłowość sukien dostojnym blaskiem, łącząc minimalizm, siłę, i sensualność z księżycową magią. Kolekcja „Alchemia” owiana jest baśniową aurą i tajemniczością, z zachowaniem charakterystycznych dla MOONS surowych cięć oraz wykorzystaniem transparentnego jedwabiu. W projektach dominuje patynowana żorżeta, wełna przetykana złotą nicią, ornamentowa struktura tkanin, srebro, dekadenckie zdobienia, kamienie, plisy, ale wszystko z zachowaniem lekkości i umiaru.

1 moons weeding fashion moda

Inspiracją do stworzenia „Alchemii” była baśń, magia księżyca, tajemnice jego poszczególnych faz, które powtarzając się, za każdym razem są czymś zupełnie nowym – mówią projektantki. 

Suknie doskonale uzupełniają dodatki Decolove, C by Cosima Borawska, Rosa Gold Chains, Wasze Obrączki, które dostępne są wyłącznie w atelier MOONS.

2 moons weeding fashion moda

3 moons weeding fashion moda

4 moons weeding fashion moda

5 moons weeding fashion moda

6 moons weeding fashion moda

7 moons weeding fashion moda

8 moons weeding fashion moda

photo | art director: Zuza Krajewska

model: Karina Elisabeth Taranowicz Rebel Models

face & body make up: Gosia Macias

hair: Michał Bielecki Warsaw Creatives

production: MOONS

MOONS designers: Maria Folta-Szopińska, Magda Socha-Włodarska

www.moons-varsovie.com

Wybór Enter The Room

Instagram enter The Room

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items