Czujecie się znużeni dotychczasowymi targami modowymi?  Mamy dla was coś świeżego! BLOW Premium Trend Show to nowy koncept targów, podczas których będzie okazja obcować nie tylko z polską modą, ale i sztuką, designem, technologią. Wydarzenie odbędzie się między 18 a 20 listopada w kompleksie Royal Wilanów w Warszawie. 

BLOW Premium Trend Show to coś więcej niż targi. To dwudniowe święto kreatywności i najlepszy dowód na to, że interdyscyplinarne współprace mają się świetnie. Goście wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniach, warsztatach i dyskusjach na temat najnowszych trendów w modzie, biznesie, edukacji, sztuce i designie. Specjaliści porozmawiają o tym, jak trendy, zarówno te obecne w Polsce, jak i te globalne, wpływają na nasze życie zawodowe, ale i prywatne. Będzie można skonfrontować swoje zdanie na ten temat z opinią ekspertów różnych dziedzin. 

Dla wielbicieli sztuki największą atrakcją będzie zdecydowanie aukcja organizowana przez Art In House Community. W licytacji wezmą udział prace takich artystów jak Wojciech Brewka, Krzysztof Ludwin, Lech Bator, Joanna Misztal, Ivo Nikić, Zuzanna Jankowska, Łukasz Biliński, Kamila Jarecka, Marta Kolarz oraz Filip Ignatowicz. Aukcji będzie towarzyszyła prelekcja Anity Wolszczak na temat inwestowania w sztukę.

Fani mody docenią natomiast możliwość spotkania z takimi projektantami, jak Łukasz Jemioł, Michael Hekmat, Michał Łojewski z UEG czy Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, fani designu – z pewnością ucieszą się z obecności Oskara Zięty. A to tylko kilka nazwisk, bo na BLOW Premium Trend Show pojawi się kilkudziesięciu starannie wyselekcjonowanych wystawców. Jesteśmy bardzo ciekawi tego wydarzenia!

Więcej informacji o BLOW Premium Trend Show znajdziecie na stronie targów

1 blow

Fot. materiały prasowe

Instagram enter The Room

object(stdClass)#7437 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1475 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items