Dziewczyny z Elementu Żeńskiego, Monika Kucel i Paulina Puchalska, stworzyły markę bieliźnianą! EŻ Undies to przede wszystkim komfort noszenia i uczciwa produkcja. Kibicujemy, bo według nas na polskim rynku wciąż panuje duży głód bielizny, która byłaby nie tylko ładna, ale przede wszystkim wygodna. 

Element Żeński to pewnie dobrze Wam znana platforma w dziewczyńskim duchu, gdzie można znaleźć interesujące wywiady z najróżniejszymi dziewczynami, tipy dotyczące pielęgnacji, testy kosmetyków, teksty o zdrowiu i cielesności. Monia i Paulina wyznają bliskie nam wartości, więc z przyjemnością śledzimy ich działania oraz korzystamy z ich porad. Kolejnym krokiem, który dziewczyny postanowiły zrobić, było zaprojektowanie majtek, jakich im brakowało. Musimy przyznać, że jeśli chodzi o bieliznę, to komfort liczy się dla nas przede wszystkim. Lubimy koronki, wycięcia i inne bieliźniane eksperymenty, jednak wygoda zawsze wygrywa. Podobnie myślą założycielki EŻ Undies i bliskie im kobiety.

Monika i Paulina mówią, że ich majtki są wygodne, dobrze skrojone i wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla miejsc intymnych: „Stworzyłyśmy je z myślą o codziennym komforcie niezależnie od sytuacji. W pracy, w domu, podczas okresu czy uprawiania sportu”.

Na początek założycielki EŻ Undies zdecydowały się (po konsultacjach z innymi dziewczynami) na dwa modele majtek: z wyższym i niższym stanem w kolorze czarnym i beżowym, w rozmiarach XS, S, M, L. Majtki są elastyczne i nie uciskają. Dziewczyny zapewniają, że testowały bieliznę długo i dokładnie, więc ręczą za jej jakości i komfort noszenia. Kolejny ważny aspekt to w 100% etyczna produkcja, o czym możecie dokładnie przeczytać na stronie elementzenski.pl. A majtki pojedynczo lub w dwupakach w różnych konfiguracjach kupicie przez platformę Showroom.pl.

1 ezundies element zenski

Musimy też wspomnieć o kampanii EŻ Undies! Jak widzicie, załączone do artykułu zdjęcia autorstwa Ani Bystrowskiej utrzymane są w ciałopozytywnym duchu. Bohaterkami kampanii zostały znajome Moniki i Pauliny, które zdecydowały się pokazać swoje pupki w majtkach EŻ bez retuszu. Ta sesja, zwłaszcza na polskim podwórku, zdecydowanie się wyróżnia, pokazując kobiecą bliskość i cielesną różnorodność. 

2 ezundies element zenski

3 ezundies element zenski

Fot. Ania Bystrowska / materiały prasowe EŻ Undies

Instagram enter The Room

object(stdClass)#937 (3) { ["error_type"]=> string(23) "OAuthRateLimitException" ["code"]=> int(429) ["error_message"]=> string(179) "You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 1235 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour." }

Sorry something went wrong. Here is the possible list of errors:

  • Error loading user profile items